Uroczystość rozdania nagród i dyplomów XXIV OMKK "Poznajemy Ojcowiznę"

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 15:31

Logo Poznajemy OjcowizneDnia 23 marca 2017 roku w Sali Konferencyjnej Prezydenta Miasta Gdańska przy Długim Targu w Gdańsku odbyło się uroczyste podsumowanie XXIV etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. W konkursie uczestniczyły 42 osoby, które przygotowały 27 prac. W uroczystości brało udział ponad 50 osób – uczestnicy, czyli dzieci i młodzież z całego województwa pomorskiego ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (ze szkół z Gdańska, Tczewa, Pelplina, Starogardu Gdańskiego, Subków, Miłoradza, Chojnic i Rumi), opiekunowie prac, rodzice i dziadkowie uczniów oraz organizatorzy. Uczestnicy Konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, opiekunowie – listy gratulacyjne, a Pani Mariola Czapiewska z Zespołu Szkół nr 2 w Pelplinie za swoją dotychczasową pracę na niwie turystyki i krajoznawstwa z dziećmi i młodzieżą otrzymała Brązową Odznakę „Zasłużony w pracy PTTK wśród Młodzieży”. Po uroczystości jeden z członków Jury, Jarosław Żurawiński, zaprosił uczestników Konkursu na zwiedzanie bram wodnych Głównego Miasta w Gdańsku. Do Finału Ogólnopolskiego Jury skierowało 8 prac, zaś uroczysty Zlot Laureatów Finału Ogólnopolskiego OMKK „Poznajemy Ojcowiznę” odbędzie się w Witnicy na Ziemi Gorzowskiej w dniach 26-28 maja 2017 roku.

Nagrody, za co ogromnie dziękujemy, ufundowali następujący darczyńcy:

Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Urząd Miejski w Gdańsku, Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych w Słupsku oraz jego oddziały: w Gdańsku – Trójmiejski Park Krajobrazowy, w Kościerzynie – Wdzydzki Park Krajobrazowy i w Kartuzach – Kaszubski Park Krajobrazowy, Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku oraz Nadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w Gdyni.

Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Gdańska, Pawłowi Adamowiczowi oraz Sekretarz Miasta Gdańska, Danucie Janczarek za użyczenie organizatorom sali przy Długim Targu.

Organizatorzy

Logo Wojewoda orzel            logo Gdansk       Logo CIiEE

 

  WOJEWODA  POMORSKI

       DARIUSZ DRELICH

       Logo PZespouParkowKLogo LP

                              NADLEŚNICTWO GDAŃSK

Logo parku TPK

       Logo parku WPK       Logo parku KPK

Poprawiony ( poniedziałek, 03 kwietnia 2017 16:01 )
 
free pokereverest poker revie
Wykonanie: www.BrosBit.pl