Wyniki VI Pomorskiego Konkursu Krasomówczego PTTK

PDF Drukuj Email
środa, 14 października 2015 15:37

Znak pttkW dniu 14 października 2015 roku Jury VI Pomorskiego Konkursu Krasomówczego PTTK w składzie: Zdzisław Bergiel, Jarosław Żurawiński i Paulina Świerk przyznało następujące miejsca uczestnikom:

W kategorii szkół podstawowych:
- I miejsce - Natalia Witkowska ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi za temat „Klarcia podróżniczka” (opiekun: Alina Dempc),
- II miejsce - Miłosz Cybulski ze Szkoły Podstawowej nr 10 z OI w Tczewie za temat „Rodzina, ach, rodzina” (opiekun: Hanna Brange),
- III miejsce ex aequo - Weronika Laskowska ze Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku za temat „Gmina Gniewino” (opiekun: Hanna Jarosz), Helena Kaszubowska ze Szkoły Podstawowej nr 10 z OI w Tczewie za temat „O tym, czego nie macie” (opiekun: Hanna Brange), Dawid Malinowski ze Szkoły Podstawowej nr 10 z OI w Tczewie za temat „Zielony raj” (opiekun: Hanna Brange) i Dominika Hallmann ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi za temat „Niezwykły gród Wejhera” (opiekun: Sylwia Popczyk),
- IV miejsce ex aequo - Aleksandra Marzejan ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Rumi za temat „Kaszuby haftem malowane” (opiekun: Aleksandra Brunat), Maria Magdalena Szymoniak ze Szkoły Podstawowej nr 10 z OI w Tczewie za temat „Co łączy mnie z Jasną?” (opiekun: Hanna Brange) i Adrianna Osęka ze Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku za temat „Szlak bursztynowy” (opiekun: Hanna Jarosz),
- V miejsce ex aequo - Ewa Boike ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi za temat „Moje kochane strony - Rumia i okolice” (opiekun: Katarzyna Naczk), Zuzanna Rozum ze Szkoły Podstawowej nr 10 z OI w Tczewie za temat „Tajemnice pewnej fabryki” (opiekun: Hanna Brange) i Zofia Juszko ze Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku za temat „Zamek w Bytowie” (opiekun: Hanna Jarosz).

Dwa pierwsze miejsca (Natalia Witkowska i Miłosz Cybulski) są premiowane udziałem w finale ogólnopolskim konkursu krasomówczego w listopadzie 2015 r. w Legnicy. Gratulujemy!

W kategorii szkół gimnazjalnych:
- I miejsce ex aequo Laura Bach z Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie za temat „Kaszubskie Stonehenge” (opiekun: Marzena Jędrzejewska) i Sara Bach ze Sportowego Gimnazjum w Gdyni (Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni) za temat „Nocna przechadzka” (opiekun: Joanna Bajon).

Wystąpienia obu uczestniczek (Laury Bach i Sary Bach) są premiowane udziałem w finale ogólnopolskim konkursu krasomówczego w listopadzie 2015 r. w Legnicy. Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie, gratulujemy wszystkim znakomitego przygotowania i życzymy powodzenia w finale. O terminie uroczystego rozdania nagród i dyplomów poinformujemy wkrótce.

Dla finalistów informacja o terminie finału w Legnicy: http://www.infolegnica.pl/?strona=3&id=564.

Organizatorzy

Poprawiony ( czwartek, 15 października 2015 11:44 )
 
free pokereverest poker revie
Wykonanie: www.BrosBit.pl