Wyniki etapu wojewódzkiego XXII edycji OMKK "Poznajemy Ojcowiznę"

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 marca 2015 16:20

Logo Poznajemy OjcowizneXXII edycja etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę" w 2015 roku dobiegła końca. Wyniki podajemy w załączniku.

Do Finału Ogólnopolskiego OMKK „Poznajemy Ojcowiznę" Jury wytypowało prace - w swoich kategoriach wiekowych zgodnie z Regulaminem konkursu - Amelii Nowak, Liwii Torbiak, Pawła Szewczyka, Macieja Płotki, Damroki Klimowicz, Michała Dygasa i Norberta Siedleckiego, Dominiki Jurczyńskiej, Marty Kaszubowskiej i Anety Obrzut oraz Weroniki Budzisz.

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się w dniu 25 marca 2015 roku (środa) o godzinie 11.00 w Sali Konferencyjnej Prezydenta Miasta Gdańska na II piętrze przy Długim Targu 39/40 w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich uczestników i ich opiekunów (bądź rodziców).

Prosimy o potwierdzenie przybycia.

Nagrody, za co ogromnie dziękujemy, ufundowali następujący darczyńcy:

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych w Słupsku, Trójmiejski Park Krajobrazowy, Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, Nadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w Gdyni oraz Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Organizatorzy

 

Logo Wojewoda orzel    Logo CIiEE Logo LP

 

Logo LP RD w GdanskuLogo PZespouParkowK

 

 

 

 

 

 

 

 

Logo parku TPK

     Logo Muzeum2WS

 

Poprawiony ( czwartek, 09 kwietnia 2015 15:47 )
 
free pokereverest poker revie
Wykonanie: www.BrosBit.pl