Egzaminy na PTG PTTK

PDF Drukuj Email
środa, 14 marca 2018 16:09

Znak pttkKomisja Egzaminacyjna ds. PTG przy Pomorskiej Komisji Turystyki Górskiej PTTK w Gdańsku zaprasza na egzaminy dla kandydatów na przodowników turystyki górskiej i przodowników rozszerzających swoje uprawnienia.

Egzaminy odbędą się w piątek, 13 kwietnia 2018 roku o godz. 17.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego PTTK w Gdańsku, Gdańsk ul. Ogarna 72 (Krowia Brama).

Wymagania dla kandydatów na PTG są następujące:
- wiek: minimum 18 lat,
- wykształcenie: minimum średnie,
- staż w PTTK: minimum 2 lata,
- mała złota GOT,
- opinia macierzystego koła/klubu turystycznego PTTK (na wniosku).

Kandydaci na przodowników wypełniają wniosek o mianowanie (formularz: http://ktg.pttk.pl/pliki/wniosek%20na%20mianowanie%20lub%20rozszerzenie%20wer%2012_2012.pdf oraz załączają zdjęcie legitymacyjne. Przodownicy rozszerzający się wypełniają wniosek o rozszerzenie (ten sam formularz), opinia klubu nie jest konieczna.

Wypełnione wnioski należy przesłać na adres: Oddział Regionalny PTTK w Gdańsku, ul. Ogarna 72, 80-826 Gdańsk lub zostawić bezpośrednio w Oddziale przy ul. Ogarnej w terminie do 12 kwietnia 2018 roku. Możliwe jest też dostarczenie wypełnionego wniosku bezpośrednio na egzamin pod warunkiem wcześniejszego kontaktu z sekretarzem Komisji, Krzysztofem Nowakiem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (do 12 kwietnia 2018 r.).

Wszystkie wymogi egzaminacyjne, zestawy przykładowych pytań, zasady, regulaminy itp. znajdują się na stronie Pomorskiej KTG: http://pomorska-ktg.weebly.com/egzaminy.html.

W przypadku ewentualnych pytań i wątpliwości, pomoc prze weryfikacji GOT, etc. prosimy pisać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Krzysztof Nowak, sekretarz Komisji

Poprawiony ( środa, 14 marca 2018 16:09 )
 
free pokereverest poker revie
Wykonanie: www.BrosBit.pl